Szczegółowa kalkulacja

Kalkulator dostawy auta

Wypełnij parametry lota z aukcji USA — kalkulacja aktualizuje się natychmiast.

Aukcje w USA
ADESA, IAAICopart, Manheim

Wybierz auto: marka, model, rok, pojemność, paliwo

Rejestracja w Polsce

Kalkulacja orientacyjna: średnie stawki logistyczne i obowiązujące formuły celne. Kursy: 1 USD ≈ 44.80 UAH, 1 EUR ≈ 1.1402 USD (≈ 51.08 UAH), 1 EUR ≈ 4.3 PLN. Dokładną kwotę potwierdza menedżer po weryfikacji lota.

1. Koszt auta i transport

Cena lota$15,100
Opłata aukcyjna i serwis$1,312
Transport w USA do portu$2,156

Koszt transportu jest orientacyjną wyceną rynkową; ostateczna cena zależy od konkretnego przewoźnika i jest potwierdzana przez menedżera.

Transport morski$1,688
Razem do odprawy$20,256

2. Opłaty celne i podatki

Cło i VAT (Holandia)

Cło importowe (10%, auto)€1,777
VAT (21%, Holandia)€4,104
Agencja celna€600
Obsługa BidBridge€450
Razem „pod klucz”
€24,696≈ 106 192 zł

Kalkulacja orientacyjna: średnie stawki logistyczne i obowiązujące formuły celne. Kursy: 1 USD ≈ 44.80 UAH, 1 EUR ≈ 1.1402 USD (≈ 51.08 UAH), 1 EUR ≈ 4.3 PLN. Dokładną kwotę potwierdza menedżer po weryfikacji lota.

BidBridge
+48 573 587 090bidbridge.vin

BidBridge — most między amerykańską aukcją a Twoim garażem.

Kalkulacja kosztu sprowadzenia auta

Wygenerowano: 10/31/2026

Parametry auta

Marka
Toyota
Model
Camry
Rok
2024
Pojemność, cm³
2000 cm³
Paliwo
Hybryda

1. Koszt auta i transport

Cena lota
$15,100

Cena lota jest aktualna na dzień wygenerowania kalkulacji — do zakończenia licytacji może wzrosnąć.

Opłata aukcyjna i serwis
$1,312
Transport w USA do portu
$2,156
Transport morski
$1,688
Razem do odprawy
$20,256

2. Opłaty celne i podatki

Cło i VAT (Holandia)

Cło importowe (10%, auto)
€1,777
VAT (21%, Holandia)
€4,104
Agencja celna
€600
Obsługa BidBridge
€450
Razem „pod klucz”€24,696≈ 106 192 zł

Kalkulacja orientacyjna: średnie stawki logistyczne i obowiązujące formuły celne. Kursy: 1 USD ≈ 44.80 UAH, 1 EUR ≈ 1.1402 USD (≈ 51.08 UAH), 1 EUR ≈ 4.3 PLN. Dokładną kwotę potwierdza menedżer po weryfikacji lota.

Copart, ManheimAdesa, IAAI

Realne oferty z amerykańskich aukcji Copart, IAAI, Manheim i ADESA

Dlaczego BidBridge?

  • Bezpiecznie. Sprawdzamy auto i prowadzimy transakcję na każdym etapie — bez ryzyka utraty pieniędzy.
  • Szybko. Od wygranej licytacji po odbiór kluczyków — średnio 45–60 dni.
  • Przejrzyście. Kalkulator celny pokazuje finalną kwotę, zanim złożysz ofertę — bez ukrytych opłat.
  • Opłacalnie. Ceny aukcyjne w USA bywają nawet 30–40% niższe niż lokalny rynek wtórny.

Jak kupić i dostarczyć Twoje auto do Polski

  1. Dzień 1Rejestracja na stronie — Zakładasz konto BidBridge w kilka minut
  2. Dzień 1–2Kaucja za udział w licytacji — Wybierasz taryfę i wpłacasz kaucję, aby móc licytować
  3. Dzień 2–3Szukanie auta na aukcji — Znajdujemy odpowiednią ofertę na Copart lub IAAI razem z opiekunem lub samodzielnie
  4. Dzień 3–4Udział w licytacji — Licytujemy w Twoim imieniu na aukcji
  5. Dzień 4–6Opłata za auto — Po wygranej opłacasz rachunek za auto w USA
  6. Dzień 6–10Transport do portu w USA — Auto jedzie do portu wysyłki pod nadzorem przewoźnika
  7. Dzień 10–45Transport morski — Kontener płynie do portu w Europie
  8. Dzień 45–60Odprawa celna — Przygotowujemy dokumenty i odprawiamy auto

Nadchodząca aukcja

Zobacz wszystkie samochody

Wczytywanie lotów…

Wczytywanie lotów…

Wczytywanie lotów…